Afscheid van meneer Pieck

Maandag 2 juli 2018 - Na 34 jaar heeft onze collega en geweldige docent John Pieck afscheid genomen van zijn geliefde school De Rotonde.
John koos voor De Rotonde, omdat hij koos voor onze doelgroep. In al die lange jaren was hij op zijn plek en heeft hij onze leerlingen bijgestaan, les gegeven, gewaardeerd en in hun waarde gelaten. In alle bescheidenheid, want bescheidenheid siert onze John tot op de dag van vandaag.
Docent zijn is één, maar John was meer dan een docent, dat staat vast. Wij bedanken John voor zijn collegialiteit, zijn inzet, zijn tijd en zijn moeite die hij in ons, zijn leerlingen en onze school heeft gestopt. Op John's verzoek hebben we vorige week in een kleiner gezelschap bij de Heeren van Oranje afscheid van hem genomen.
Dankjewel John, het ga je goed enne .. don't be a stranger :-)
Het voltallige team van De Rotonde
samen een eigen wijze weg vinden